CHLAP 2.0
Si tu prvýkrát? Tak ZAČNI TU a nauč sa, ako byť lepším chlapom.
Čo ťa dnes zaujíma?

To najlepšie z blogu a kurzov

Príťažlivosť

Ako priťahovať ženy úplne prirodzene tým, aký si, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana.

Príťažlivosť je tá tajná ingrediencia, ktorá chýba väčšine dnešných chlapov. Je to tá „iskra“ či „chémia“, ktorú ženy tak zúfalo hľadajú a potrebujú. Vďaka nej bude pre teba možné získať kamarátku, po ktorej už tak dlho túžiš, ale pomôže ti aj v tom, aby ťa ženy od prvého momentu, ako sa spoznáte, vnímali v úplne inom svetle. V tejto knihe ti odhalím tie najlepšie koncepty vytvárania osobnej príťažlivosti, ktoré dokážu z teba spraviť Magnet pre ženy.

Ako ju získať

Praktický návod ako stretneš, spoznáš a získaš ženu svojich snov.

V knihe Príťažlivosť som sa s chlapmi podelil o koncepty budovania príťažlivej osobnosti, vďaka čomu sa budú na teba ženy pozerať inak a budú ťa chcieť takého, aký skutočne si. No iba priťahovať ženy nestačí. Je nutné vedieť, aké ženy sú pre teba vhodné a následne ich aj aktívne stretávať, spoznávať a nakoniec vedieť, ako ich získať aj do vzťahu. Knihu Ako ju získať som poňal ako praktický návod, ako krok po kroku získaš ženu svojich snov.

Blog

Stretni, spoznaj a získaj ženu svojich snov!

NEMAJÚ o teba ženy ZÁUJEM? Zmeň to hneď!

Chceš vedieť, ako byť lepším chlapom?